Nasiona marihuany dla kreatywnych

Konopie dają różnorodne pozytywne efekty – od odprężenia, resetu, odbycia podróży kosmicznej po poprawienie kreatywności. To ostatnie działanie jest szczególnie cenione w artystycznych branżach i przy pracy twórczej. Które nasiona marihuany faktycznie poprawiają kreatywność?

Dokładne działanie konopi zależy od zawartości poszczególnych związków aktywnie czynnych, w tym naturalnych kannabinoidów. Pewien wpływ na to ma także genotyp oraz warunki uprawy. Mechanizm działania czasowo poprawiający kreatywne, twórcze myślenie nie jest do końca poznany. Faktem natomiast jest, że wiele odmian marihuany wpływa na człowieka właśnie w taki pozytywny sposób. Nic w tym dziwnego, że dobrodziejstwa konopi korzystało wielu artystów. Które odmiany warto wybierać?

Top 5 – nasiona marihuany poprawiające kreatywność

Nasiona marihuany Royal Jack Automatic – to automatyczna, feminizowana odmiana wyselekcjonowana przez renomowany Royal Queen Seeds. Ma dominujący genotyp Sativy. Powstała przez skrzyżowanie Jack Herer x Ruderalis. Daje bardzo duży plon. THC jest średnie, wynosi 16%. Royal Jack Automatic zapewnia kreatywny haj. Inspiruje, a w dodatku wpływa na konesera motywująco.

Nasiona marihuany Canadian Cream – to produkt Biological Seeds przywracający równowagę duchową. Ma energetyzujące działanie, a przy tym poprawia kreatywność i jednocześnie odpręża. Odmiana ma genotyp o przewadze Indica. Zawartość THC wynosi 20%. Ma słodki, waniliowy zapach.

Nasiona marihuany Gelato Auto – odmiana została wyselekcjonowana przez Biogenetic. Powstała w wyniku skrzyżowania Sunset Sherbet x Girl Scout Cookies. Ma dominujący genotyp Indica. Działa euforycznie i rozwesela. Jednocześnie poprawia koncentrację i wzmaga kreatywność. Połączenie tych działań sprawia, że koneserowi uruchamia się dodatkowy tryb – nieokiełznanego, niezahamowanego tworzenia.

Nasiona marihuany Cookies Haze – to odmiana z dominującym genotypem Sativy wyprodukowana przez Kannabia Seed. Powstała w wyniku skrzyżowania Cross Afghani x Super Silver Haze. Daje szybki i dobry plon. Ma rzeczywistą moc, THC=25%. Odmiana zwiększa wesołość i działa euforycznie. Aktywuje także „uśpione” pokłady kreatywności.

Nasiona marihuany Peak 19 – to odmiana od Sagarmatha, jedna z najsilniejszych wprowadzonych na rynek przez seedbank. Daje duży plon. Czas kwitnienia wynosi 8-10 tygodni. Ma przeważający genotyp Indica. Haj jest intensywny, stymulujący. Poprawia kreatywność. Stosowany w rozsądnej ilości odpręża i pomaga w pracy.

Leave a Reply