Big Bud – nasiona marihuany, które relaksują i odprężają

Jeśli szukasz konopi, która zapewnia przyzwoity, soczysty i długotrwały relaks, jedną z najlepszych propozycji jest Big Bud. To linia odmianowa o szlachetnej genetyce, pożądanym efekcie i niezłej wydajności. Jest po prostu stworzona do wielkich rzeczy. Swoją misję czynienia świata szczęśliwszym wykonuje z nawiązką.

Big Bud – historia prawdziwa

Początki „ekspansji” Big Bug do Europy odnotowano w latach 80-tych ubiegłego wieku. Wtedy rozpoczął się masowy „napływ” z USA do Niderlandów. Prekursorem był szczep afgańsko-skunkowy wytwarzający ciężkie skupiska topów. Zadaniem genetyków było utrwalenie pozytywnych cech, a przy tym zwiększenie mocy i wydajności. Dużym sukcesem okazało się wyselekcjonowanie hybryd Big Bud x Skunk#1 oraz Big Bud x Northern Lights#1. Szybko zapanowała na nie moda w Niderlandach, a wkrótce przekonał się do nich cały świat. Z czasem zaczęto jeszcze bardziej eksperymentować. Powstały m.in. odmiany autokwitnące, które są łatwiejsze w uprawie, gdyż sprawnie przechodzą w fazę kwitnienia bez konieczności operowania światłem. Dziś nasiona marihuany Big Bud są zróżnicowane pod względem kluczowych cech, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasiona marihuany Big Bud – co je łączy?

Poszczególne odmiany linii Big Bud mogą znacznie różnić się między sobą, dlatego przed ostatecznym zakupem warto przeczytać szczegółowe opisy dostarczone przez producentów. Natomiast mają pewne wspólne cechy, chociaż tutaj sytuację najlepiej definiują słowa: „często” lub „najczęściej”. Big Bud pasują miłośnikom indyjek. Są bardziej zwarte i wytwarzają gęste topy ociekające żywicą. Mają mocny, intensywny smak i aromat. Stężenie THC jest średnie do wysokiego (zwykle 18-20%). Mają natomiast niewielką zawartość CBD. Dlatego nie jest to grupa, którą poleca się stosować typowo w celach medycznych. Oczywiście może być „zbawienna” dla ducha i umysłu, ale tutaj w grę wchodzi relaksacyjne działanie THC. Efekt jest długotrwały. To też jest niekwestionowany atut Big Bud.

Nasiona marihuany Big Bud (i innych linii odmianowych) mogą być w Polsce pozyskiwane jedynie w celach kolekcjonerskich. Uprawa marihuany jest w naszym kraju nielegalna.

Leave a Reply