Nasiona marihuany Fast Buds – najpopularniejsze kalifornijskie szczepy

Fast Buds zaczynał swoją karierę w Kalifornii, ale w 2010 roku przeniósł się do Hiszpanii. Korzysta z różnorodnych szczepów, także amerykańskich i hiszpańskich. Skupia się na automatach. Eksperymentuje z Ruderalis. Większość odmian wyprowadzanych na rynek ma bardzo dobrą, a nawet potężną moc. Które nasiona marihuany Fast Buds warto sprawdzić jako pierwsze?

Nasiona marihuany Fast Buds są zróżnicowane, jednak seedbank ma swoje specjalizacje. Konopie najłatwiej można sprecyzować trzema słowami: feminizowane, automaty i THC. Są łatwe w uprawie, wydajne (znikome ryzyko wyrośnięcia egzemplarzy męskich) i mają moc wgniatania w fotel, opcjonalnie duchowego zwiedzania galaktyki.

Fast Buds – nasiona marihuany, które zrobiły karierę w świecie

Fast Buds w swojej ofercie posiada wiele flagowców, które zyskały uznanie u miłośników konopi w skali globalnej. Recenzowanie i sprawdzanie seedbanku warto rozpocząć właśnie od nich, chociaż oczywiście lista odmian jest subiektywna. Popularność jest pewnym wyznacznikiem jakości, ale nie bezwzględnym kryterium.

  • Green Crack Auto – to feminizowany automat, który uzyskano po skrzyżowaniu Green Crack i Ruderalis. Daje sobie radę nawet w słabszych warunkach klimatycznych. Plon w uprawie indoor jest wysoki (500-650 g/m2 w trybie indoor), w outdoor przeciętny (70-300 g/roślinę). Roślina ma dobrą moc, THC=20%. W genotypie dominuje Indica, dlatego wytwarza pożądane gęste topy ociekające żywicą.
  • Gorilla Glue Auto – odmiana wyróżnia się wysoką zawartością THC (24%). Gwarantuje silne, ale i zrównoważone działanie. Ma geny Sativa, Indica i Ruderalis. Wydajność w trybie indoor to ok. 450g/m2. Smak i aromat jest owocowy z nutką Diesla.
  • Californian Snow Auto – to nasiona marihuany Fast Buds, które mają korzenie kalifornijsko-kanadyjskie. Odmiana ma właściwości terapeutyczne – relaksuje i odpręża. Zawiera 18% THC i 1% CBD. Plon w trybie indoor wynosi 400-450 g/m2. Ma cytrusowy aromat z nutą przypraw.
  • Crystal Meth Auto – odmiana daje wysoki plon (400-600 g/m2 w trybie indoor). Ma dobrą zawartość THC (20%). Kwitnie dość szybko (po 8-9 tygodniach). Dominuje genotyp Indica. Powstała przez skrzyżowanie Mexican strain x Trainwreck x Hawaii x Ruderalis.

Nasiona marihuany Fast Buds o najlepszych kluczowych parametrach

Największą popularnością cieszą się mocne odmiany konopi wgniatające w fotel. Nasiona marihuany Fast Buds to pod tym względem światowa czołówka. Większość odmian ma THC oscylujące w granicach 19-25%. Wyższą zawartość od wymienionej przy jednocześnie bardzo wysokiej plenności mają: Gorilla Cookies Auto i Strawberry Banana Auto. Natomiast bardzo wydajne odmiany (duży plon) o krótkim czasie kwitnienia to Blackberry Auto, Blue Dream Matic Auto, Fastberry Auto, Girl Scout Cookies Auto, Original Auto Critical, Original Auto Northern Lights i Purple Punch Auto.

W krajach, gdzie uprawa marihuany jest legalna, duże znaczenie mają cechy związane z wymaganiami i odpornością. W Polsce konopie mogą służyć jedynie celom kolekcjonerskim.

Leave a Reply