Nasiona marihuany DNA Genetics – odważna decyzja, na której skorzystał świat

DNA Genetics oferuje ekskluzywne nasiona konopi. To wyższa półka – dla wymagających „kolekcjonerów”. Mają to, co najlepsze, ale nie schodzą z pewnego pułapu cenowego. Wychodzą z założenia, że za dobry produkt i jakość trzeba zapłacić. Ich polityka cenowa sprawdza się. Zdobyli pewną niszę koneserów, wśród nich są rozpoznawalni na całym świecie.

Powstanie DNA Genetics w 2003 roku to romantyczna historia o dwóch gościach z Kalifornii, którzy postanowili…iść na miasto. Brzmi jak początek amerykańskiej komedii? Kalifornijscy growerzy szukali w stolicy gandzi – Amsterdamie przyjaznego miejsca, które przyciągnęłoby innych miłośników konopi. Jak się okazało, nie było to takie łatwe. Uparli się podbić niderlandzki rynek z 200 dolarami w kieszeni. Podeszli do sprawy na luzie. I udało się. Rozwinęli biznes, wyselekcjonowali różnorodne, wartościowe odmiany, teraz mają na koncie 200 nagród za swoją pracę. Które nasiona marihuany DNA Genetics warto wyróżnić?

DNA Genetics – najlepsze nasiona marihuany

Ciężko zrecenzować i wybrać produkty, gdy wszystkie z nich trzymają wysoki poziom. Można sugerować się nagrodami, ale tych również mają bez liku. Nasiona marihuany DNA Genetics to najwyższa klasa i poziom, do którego dążą inne seedbanki. Dlatego poniższa lista flagowców jest mocno subiektywna. Poszczególne odmiany wyróżniają się pod różnymi względami.

  • L.A.Confidential – odmiana jest znana i doceniana na całym świecie. Zdobyła 20 nagród. Powstała w wyniku skrzyżowania OG L.A. Affie x Afghani. To stuprocentowa Indica. Ma dobrą moc, przyciągający smak i zapach. Jej działanie jest relaksujące, antystresowe i euforyczne. Plon jest średni.
  • Martian Mean Green – to nasiona marihuany DNA Genetics, które zdobyły 1 Miejsce – Najlepsza Sativa na High Time Cannabis Cup w 2005 roku oraz 3 Miejsce dla Coffeeshopu na High Time Cannabis Cup w 2006 roku. Wyróżnia się niepowtarzalnym aromatem. Jej genotyp to głównie Sativa, ale co ciekawe, z wyglądu przypomina Indicę. Ma szlachetne geny Sharksbreath x G13 Haze. Zaleca się uprawiać ją w trybie indoor.
  • Lemon OG Kush – odmiana powstała przez skrzyżowanie Las Vegas Lemon Skunk x The OG #18. Jej genotyp to głównie Indica. Ma cytrynowy smak i aromat. Stosuje się ją w celach medycznych. Kwitnie w ciągu 8-9 tygodni. Wytwarza bardzo duży plon, ponad 500g/m2 w trybie indoor.
  • Kushberry – łączy w sobie geny szczepów z Zachodniego Wybrzeża i stanu Oregano. Ma ognisto-cytrynowy smak. Wyróżnia się wigorem. To jedna z najmocniejszych odmian na świecie. Genotyp to głównie Indica. Odmiana zdobyła 1 Miejsce Outdoor Spannabis 2008.

Nasiona marihuany DNA Genetics o wyróżniających się cechach

Do najplenniejszych i najbardziej wydajnych odmian DNA Genetics należą Cannalope Haze, Cannalope Kush, Chocolate Fondue, Dj’s Gold, Holy Grail Kush, LA Cannalope, Martian Kush i ReCon. Odmiany o czystych genach Indica to LA Confidential, OG LA Affie oraz Purple LA. DNA Genetics bazuje głównie na tradycyjnych odmianach indoor i outdoor. Automaty to 60 Day Lemon, 60 Day Wonder i El Fuego Auto. W wielu krajach zwraca się uwagę na cechy wpływające na łatwość uprawy. W Polsce uprawa marihuany jest niestety nielegalna.

Leave a Reply