Co to pasta konopna?

Jednym spośród najprostszych, najskuteczniejszych oraz najpopularniejszych sposobów na konsumpcję konopi indyjskich czy siewnych jest pasta konopna. Jej produkcja w domowych warunkach jest niezwykle prosta, jej działanie jest lepsze od oleju RSO, natomiast jej wartość jest niezwykle mała w zestawieniu do pozostałych środków. Wyrób pasty konopnej jest niezwykle łatwy, tak łatwy, iż aż nikt o nim nie pomyślał. Przygotowanie pasty z konopi jest pewne, nie wymaga użytkowania żadnych specjalnych treści, odbywa się w małej temperaturze oraz trwa najwyżej 15 minut.

Wartości pasty konopnej

Wszelkie potrzebne glikole oraz kwasy omega 3,6,9, do owego łatwostrawne białko dużej klasy, potas, żelazo, wapń, fosfor, witaminy z rodziny B i witaminę E. Dawniej jedzono nasiona oraz olej konopny, wierząc, iż dadzą organizmowi niezbędnych elementów wzmacniających, przy tymże nasiona były zdrowe oraz delikatne, dziś pasta konopna jest wykorzystywana zwłaszcza w celach leczniczych oraz ochronnych. Generalnie rzecz biorąc, pasta konopna oddziałuje zarówno na zdrowie ruchowe, jak również emocjonalnie. Wykorzystywana jest u chorych cierpiących na Parkinsona, Alzheimera, astmę, cukrzycę, reumatyzm, padaczkę (epilepsję), stwardnienie rozsiane, białaczkę oraz depresję.

Cel użytkowania pasty

Pastę konopną wykorzystuje się przede wszystkim dla naprawy zdrowia. Działa ona przeważnie na organizm, jednak jest zwłaszcza zalecana przy wielu dolegliwościach. Otóż, umożliwia ona trawienie, wspomaga leczeniu wielu dolegliwości. Z racji dostępnych w paście kannabinoidów, działa ona także przeciwbólowo. Pomaga osobom z dolegliwością nowotworową czy Alzheimerem i Parkinsonem. Może być ona także wykorzystywana zapobiegawczo.

Leave a Reply